top of page
AdobeStock_149365955.jpeg

ART & PAINTING

logo PR ok_edited.png

O NAS

ART & PAINTING

Pracownia Sztuki

a r t   s t u d i o

unnamed (2).jpg

art. plast. Jacek Prandzioch

  • Facebook Social Ikona

Śląski artysta z ponad 35 letnim stażem. Specjalizuje się w dziełach różnych technik. Jest kontynuatorem olejnego malarstwa klasycznego oraz fachowcem w dziedzinie gry światła i koloru w akwareli. Jego prace cieszą się dużym zainteresowaniem uznaniem zarówno w kraju, jak i za granicą (Włochy, Norwegia, Niemcy, Francja, Stany Zjednoczone). Dzieła artysty znajdują się w zbiorach wielu osobistości.

basia_linedIn_1_edited_edited.png

mgr inż. arch. Barbara Prandzioch

  • Facebook Social Ikona
  • YouTube Ikona społeczna

Nasza działalność obejmuje szerokie spektrum prac artystycznych z zakresu sztuki, konserwacji dzieł sztuki oraz zabytków, rękodzieła oraz architektury. Współpracujemy z wykwalifikowanymi specjalistami w dziedzinach techniczno - artystycznych dzięki czemu jesteśmy w stanie kompleksowo wykonać każde zadanie. Prezentujemy nasze dzieła w galeriach sztuki oraz czynnie wspieramy akcje charytatywne.  Domeną naszej twórczości jest profesjonalizm poparty wieloletnim doświadczeniem. 

Śląska artystka, z wykształcenia architekt oraz specjalista do spraw konserwacji zabytków. Przy współpracy ze Śląską Telewizją Miejską realizuje autorski cykl programów telewizyjnych „Szkice Śląska”, w których porusza tematykę śląskiej architektury, tradycji oraz historycznych postaci. Realizuje prace projektowe z zakresu architektury i konserwacji zabytków. W zakresie sztuki specjalizuje się w technice pastelowej.

bottom of page